© 2019 Philia. Proudly created with Wix.com

 

mippikotisivu.jpg

Ratkaisukeskeinen yksilö- ja pariterapia, työnohjaus, työhyvinvointi

mippi@philiavalmennus.com

Mippi Vuorikoski

Philia tyypit-4.jpg

Psykologi, psyykkinen valmennus, työhyvinvointi

minna@philiavalmennus.com

Minna Immonen

kati_edited.jpg

Voimavarakeskeinen pariterapia (koulutusvaihe), kriisi- ja perhetyöntekijä

Kati Kyyrö

katja_edited.jpg

Voimavarakeskeinen pariterapia (koulutusvaihe), psykologi

Katja Valjus

Philia tyypit-3.jpg

Valmentaja, tietokirjailija

marika@philiavalmennus.com

Marika Roth

Ansku.jpg

Muutosvalmennus, personal trainer, ravintovalmennus, työhyvinvointi

ansku@philiavalmennus.com

Anna-Maria Kasanen

Psykologi, ratkaisukeskeinen yksilö- ja pariterapia, psyykkinen valmennus, työhyvinvointi 

sanna@philiavalmennus.com

Sanna Turola

maria.jpg

Doula, imetysohjaaja (WHO), kolmannen vuoden kätilöopiskelija Metropolia Ammattikorkeakoulu, tradenomi

maria@philiavalmennus.com

Maria Kesti